Gry na Wspieram.to

Polski GameDev oraz scena Indie wydaje gry razem z Wami! #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding
20 Piny17 Obserwujący
Projekt: The Mims Beginning, czyli kolonizowanie kosmosu na wesoło - http://wspieram.to/240-the-mims-beginning-czyli-kolonizowanie-kosmosu-na-wesolo.html #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

Projekt: The Mims Beginning, czyli kolonizowanie kosmosu na wesoło - http://wspieram.to/240-the-mims-beginning-czyli-kolonizowanie-kosmosu-na-wesolo.html #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

Filmik projektu Franko 2 na wspieram.to #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

Filmik projektu Franko 2 na wspieram.to #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

Projekt "Defenders of Vermillion - Polska obrona zamku" - http://wspieram.to/291-defenders-of-vermillion-polska-obrona-zamku.html #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

Projekt "Defenders of Vermillion - Polska obrona zamku" - http://wspieram.to/291-defenders-of-vermillion-polska-obrona-zamku.html #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

Projekt: The Few, czyli Bitwa o Anglię po polsku - Wspieram.to - http://wspieram.to/189-the-few-czyli-bitwa-o-anglie-po-polsku.html #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

Projekt: The Few, czyli Bitwa o Anglię po polsku - Wspieram.to - http://wspieram.to/189-the-few-czyli-bitwa-o-anglie-po-polsku.html #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

PROJEKT - 1heart - przygodówka z elementami grozy https://wspieram.to/399-1heart-przygodowka-z-elementami-grozy.html #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

PROJEKT - 1heart - przygodówka z elementami grozy https://wspieram.to/399-1heart-przygodowka-z-elementami-grozy.html #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

PROJEKT - "Versus One - wyścigi na jednym przycisku!" https://wspieram.to/546-versus-one-wyscigi-na-jednym-przycisku.html  #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

PROJEKT - "Versus One - wyścigi na jednym przycisku!" https://wspieram.to/546-versus-one-wyscigi-na-jednym-przycisku.html #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

PROJEKT - Dark Gates: Początki - turowa gra cRPG - https://wspieram.to/628-dark-gates-poczatki-turowa-gra-crpg.html #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

PROJEKT - Dark Gates: Początki - turowa gra cRPG - https://wspieram.to/628-dark-gates-poczatki-turowa-gra-crpg.html #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

PROJEKT - Ninjacat Dodatek https://wspieram.to/498-ninjacat-dodatek.html #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

PROJEKT - Ninjacat Dodatek https://wspieram.to/498-ninjacat-dodatek.html #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

PROJEKT - Peak of Eternal Light - gra przygodowa https://wspieram.to/678-peak-of-eternal-light-gra-przygodowa_.html #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

PROJEKT - Peak of Eternal Light - gra przygodowa https://wspieram.to/678-peak-of-eternal-light-gra-przygodowa_.html #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

PROJEKT - Charytatywny Game Jam https://wspieram.to/619-charytatywny-game-jam.html #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

PROJEKT - Charytatywny Game Jam https://wspieram.to/619-charytatywny-game-jam.html #wspieramto #finansowaniespolecznosciowe #crowdfunding

Pinterest • Światowy katalog pomysłów
Szukaj