SALTANDPEPPER

Poczuj smak wyrazistej soli i ostrego pieprzu na własnej skórze! WEAR YOUR TASTE!
KASIA ZAPAŁA Sukienka Ryoko: https://www.saltandpepper.pl/sukienka-ryoko.html  KASIA ZAPAŁA Sukienka Naomi: https://www.saltandpepper.pl/sukienka-naomi.html  LA ROBE Sukienka Agnes kobalt https://www.saltandpepper.pl/sukienka-agnes-kobalt.html

KASIA ZAPAŁA Sukienka Ryoko: https://www.saltandpepper.pl/sukienka-ryoko.html KASIA ZAPAŁA Sukienka Naomi: https://www.saltandpepper.pl/sukienka-naomi.html LA ROBE Sukienka Agnes kobalt https://www.saltandpepper.pl/sukienka-agnes-kobalt.html

KASIA ZAPAŁA Sukienka Yoko: https://www.saltandpepper.pl/sukienka-yoko.html  KASIA ZAPAŁA Sukienka Julie: https://www.saltandpepper.pl/sukienka-julie.html  KASIA MICIAK Sukienka uniwersalna z kieszeniami szafirowa https://www.saltandpepper.pl/sukienka-uniwersalna-z-kieszeniam-szafirowai.html

KASIA ZAPAŁA Sukienka Yoko: https://www.saltandpepper.pl/sukienka-yoko.html KASIA ZAPAŁA Sukienka Julie: https://www.saltandpepper.pl/sukienka-julie.html KASIA MICIAK Sukienka uniwersalna z kieszeniami szafirowa https://www.saltandpepper.pl/sukienka-uniwersalna-z-kieszeniam-szafirowai.html

MONICA NERA Spodnie szerokie denim: https://www.saltandpepper.pl/spodnie-szerokie-denim.html  LC LUCJA Kombinezon z długimi nogawkami szafirowy https://www.saltandpepper.pl/kombinezon-z-dlugimi-nogawkami-szafirowy.html  MOMI-KO Spodnie luźne granatowe https://www.saltandpepper.pl/spodnie-luzne-granatowe.html

MONICA NERA Spodnie szerokie denim: https://www.saltandpepper.pl/spodnie-szerokie-denim.html LC LUCJA Kombinezon z długimi nogawkami szafirowy https://www.saltandpepper.pl/kombinezon-z-dlugimi-nogawkami-szafirowy.html MOMI-KO Spodnie luźne granatowe https://www.saltandpepper.pl/spodnie-luzne-granatowe.html

Idzie długi weekend, za oknem mnóstwo słońca! Odkrywamy plecy!

Idzie długi weekend, za oknem mnóstwo słońca! Odkrywamy plecy!

26.05 - Dzień MAMY!  To naszym zdaniem najważniejszy dzień w roku! Dlatego biżuterię, szale, kapelusze i torebki pięknie pakujemy i wysyłamy bezpłatnie.  Użyj kod: DZIEŃMAMY http://www.saltandpepper.pl/dodatki/

26.05 - Dzień MAMY! To naszym zdaniem najważniejszy dzień w roku! Dlatego biżuterię, szale, kapelusze i torebki pięknie pakujemy i wysyłamy bezpłatnie. Użyj kod: DZIEŃMAMY http://www.saltandpepper.pl/dodatki/

LA ROBE Sukienka Lily beż https://www.saltandpepper.pl/sukienka-lily-bez.html

LA ROBE Sukienka Lily beż https://www.saltandpepper.pl/sukienka-lily-bez.html

To najmodniejszy fason w wiosenno – letnim sezonie ! W wersji sukienka lub bluzka? Co wybieracie?

To najmodniejszy fason w wiosenno – letnim sezonie ! W wersji sukienka lub bluzka? Co wybieracie?

Pinterest
Szukaj