Książki

Collection by Magdalena Gru • Last updated 4 days ago

111 
Pins
Magdalena Gru
  Fantasy Books To Read, Fantasy Book Covers, Book Cover Art, Book Cover Design, Fantasy Book Reviews, Fantasy Series, Ya Books, Cool Books, Fantasy Magic

✨Universo de Silvia ✨ on Twitter

“⚠️ATENCIÓN⚠️ Portada de “Lost in the Never Woods” de @aidenschmaiden, saldrá el 23 de marzo de 2021. Retelling de #PeterPan ambientado en un mundo llamado Astoria en el que, cuando los niños desaparecen, la gente va tras Wendy en busca de respuestas.”

  Class Meetings, Teaching Materials, English Lessons, Asd, Inspire Me, Montessori, Kindergarten, Family Guy, Education

KOMIKS SPOŁECZNY

Anna Jarosz KOMIKS SPOŁECZNY. 33 HISTORYJKI W FORMIE ĆWICZEŃ ROZWIJAJĄCYCH UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNE Publikacja przedstawia 33 często spotykane sytuacje społeczne, z jakimi muszą się zmierzyć bohaterowie komiksu. Dotyczą one m.in.: • relacji rówieśniczych, • bezpieczeństwa i dobrych nawyków, • skutecznej komunikacji, • rozwiązywania konfliktów, • dylematów moralnych, • budowania asertywnej postawy, • empatii, • bezpiecznego surfowania po internecie oraz korzystania z urządzeń mobilnych. Każda z…

  Beautiful Mind, Motto, My Books, Spirituality, Self, Mindfulness, Advice, Motivation, Education

288. - "Opowieści buddyjskiego mnicha "

Ajahn Brahm, Filozofia Buddyjska, szczęście, miłość, wydane w 2016 roku, Opowieści buddyjskiego mnicha, licencja na szczęście

Welcome to Naina Technologies Signs Of Intelligence, Self Motivation, Body Love, Life Advice, How To Better Yourself, Critical Thinking, Social Skills, Spiritual Quotes, Self Development

100 prowokujących do myślenia pytań

100 prowokujących do myślenia pytań, na które powinieneś sobie dziś odpowiedzieć. Wykorzystaj te pytania i swoje odpowiedzi, aby mieć lepsze życie.

  Le Book, Book Art, Yoga Books, Reading Books, Sensory Integration, Study Hard, School Psychology, Self Development, Book Lists

Biblioteczka freelancera, czyli 50+ książek, które warto przeczytać, pracując na swoim | To się opłaca - blog poświęcony sklepom internetowym i freelancerom

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Zobacz także:8 książek o rozwoju osobistym i biznesie, które polecam„Pozyskaj klientów premium” – co znajdziesz w książce Justyny Fabijańczyk?Zarobić milion idąc pod prąd – J. B. BączekCo czytać w wakacje? Cz.1 – 9 inspirujących książek Facebook Twitter Google+ LinkedIn

  Lisa Green, Ancient Egypt, Biography, My Books, Things I Want, Self, Education, History, Retro

Zakazana historia ludzkości

Książka Zakazana historia ludzkości autorstwa Kenyon Douglas J. , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Zakazana historia ludzkości. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!

Is Mindfulness a Trend? Or Here to Stay? Books To Read, My Books, Mindfulness For Kids, Inspirational Thoughts, Self Help, Alternative Wedding, Inspire Me, Personal Development, Audio Books

Jestem tu i teraz - The Mindfulness Projekt - Alexandra Frey, Autumn Totton - Recenzje książek z każdej półki - MoznaPrzeczytac.pl

"Jestem tu i teraz", to zbiór praktycznych ćwiczeń jak wypracować w sobie większą uważność, jak rozwijać umiejętność obcowania samemu ze sobą, odpoczynku, zmniejszenia poziomu stresu i efektywnego zarządzania świadomością własnego umysłu i ciała. W książce mamy do dyspozycji 80 interaktywnych ćwiczeń, które pomogą nam rozwijać swoją kreatywność, ponieważ możemy rysować, pisać listy, wycinać najważniejsze informacje czy zapisywać swoje własne uwagi i przemyślenia.

  Le Book, Beautiful Mind, True Crime, Hand Lettering, Anna, Reading, Books, Movies, Movie Posters

Bajki, które zdarzyły się naprawdę. Historie słynnych kobiet

Książka Bajki, które zdarzyły się naprawdę. Historie słynnych kobiet autorstwa Moczulska Anna , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Bajki, które zdarzyły się naprawdę. Historie słynnych kobiet. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!

Read "The Twisted Tree" by Rachel Burge available from Rakuten Kobo. Part ghost story, part Nordic mystery - a creepy and chilling tale steeped in Norse myth, perfect for fans of Neil Gaima. Book Cover Art, Book Cover Design, Book Design, Got Books, Books To Read, Twisted Tree, Beautiful Book Covers, Fantasy Books, Book Photography

The Twisted Tree: An Amazon Kindle Bestseller: 'A Creepy An...

Read "The Twisted Tree An Amazon Kindle Bestseller: 'A creepy and evocative fantasy' The Sunday Times" by Rachel Burge available from Rakuten Kobo. Part ghost story, part Nordic mystery - a creepy and chilling tale steeped in Norse myth, perfect for fans of Neil Gaima...

  Hand Lettering, Books To Read, Reading, Music, Movies, Literatura, Author, Historia, Musica

Mama kazała mi chorować

Prawdziwa historia tragedii dziecka. „Zawsze byłam chora. Chuda jak tyczka i delikatna jak suflet; łatwo dostawałam siniaków i szybko słabłam. W szkole dzieciaki pytały wprost, czy mam anoreksję. Nie miałam, byłam po prostu chora”. Następny lekarz, nastę

  Good Books, Books To Read, Word Sentences, Book Jacket, Bear Grylls, My Secret Garden, Writing Advice, Science For Kids, Pet Store

Przewodnik wędrowca. Sztuka odczytywania znaków natury

Kochasz przyrodę i każdą wolną chwilę spędzasz na świeżym powietrzu? Ta książka zmieni twój zwyczajny spacer w fascynującą wyprawę. Rośliny, niebo, zwierzęta… to niewyczerpane źródła informacji na temat otaczającego nas świata. Chcesz je poznać? Pomoże ci w tym Tristan Gooley, prawdziwy przyrodniczy detektyw! Ponad 850 wskazówek pozwoli ci zrozumieć język natury i spowoduje, że wędrowanie będzie jeszcze większą przyjemnością. Chcesz wiedzieć, jak przemienić liść drzewa w kompas, by dojść do…

  Francisco Fernandez, Mona Lisa, Books, Movie Posters, Life, Palmas, Literatura, Author, Amazing

Lenistwo duchowe. Smutek uśpionej duszy - Okładka - przód - Zajrzyj do książki

Lenistwo duchowe. Smutek uśpionej duszy - Zajrzyj do książki - Klub Książki Tolle.pl

  Peter Wohlleben, Book Cover Art, Book Covers, Reading Lists, Books To Read, Moose Art, Animals, Life, 2017 Books

Duchowe życie zwierząt (edycja ilustrowana)

Książka Duchowe życie zwierząt (edycja ilustrowana) autorstwa Wohlleben Peter , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Duchowe życie zwierząt (edycja ilustrowana). Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!

  Coaching, Brain, Pink, Therapy, Training, The Brain

Czy potrafisz słuchać aktywnie? 5 technik + TEST

Czy potrafisz słuchać aktywnie? 5 technik + TEST Parafraza, klaryfikacja, odzwierciedlenie i pytana otwarte i zamknięte...