Pinterest • Światowy katalog pomysłów

географічні загадки (українська мова)

36 Piny2 Obserwujący

Яка пустеля є найбільш сухою? (окрім крижаних пустель) Атакама! У деяких частинах пустелі Атакама ніколи не зафіксували навіть краплі дощу. Пустеля тягнеться уздовж узбережжя Тихого океану, створюючи пояс сухих, негостинні берегів. Середня кількість опадів в районі Антофагаста становить 1 мм на рік.

1

Яка пустеля є найбільш сухою? (окрім крижаних пустель)

uk.globalquiz.org

Що це за острів? Маршаллові Острови, атол Еніветок! Після Другої світової війни атол Еніветок став американським ядерним полігоном. У 1977 році почали його очищувати. Протягом трьох років 85000 м3 забрудненого грунту змішали з портландським цементом і помістили в один з кратерів, який утворився після падіння атомної бомби. Сьогодні бетонний купол стає все більш популярним місцем для туристів.

Що це за острів?

uk.globalquiz.org

Де знаходиться Ріо-Браво? мід США і Мексикою! Ріо-Браво це назва річки в Мексиці, яка в США і Європі відома як Ріо-Гранде.

Де знаходиться Ріо-Браво?

uk.globalquiz.org

Як називається друга за величиною пустеля в світі? (Крім полярних пустель) Аравійська пустеля! Аравійська пустеля займає більшу частину величезного Аравійського півострова. Вона в два рази більша від Гобі і в чотири рази більше ніж пустеля Калахарі і Австралійська пустеля Вікторія.

Як називається друга за величиною пустеля в світі? (Крім полярних пустель)

uk.globalquiz.org

Як Фіни називають Балтійське море? Східне море! В усіх мовах германської групи, крім англійської, Балтійське море називається «Східним морем». Ця назва використовується в Німецькій, Голландській і всіх мовах скандинавської групи. Історія цієї назви бере початок ще за часів вікінгів і збереглася в фінській мові, незважаючи на географічне положення (море розташоване на заході Фінляндії).

Як Фіни називають Балтійське море?

uk.globalquiz.org

Ким був Альфред Гібсон, в честь якого була названа пустеля Гібсона в Австралії? людиною, яка загинула в пустелі! Пустеля Гібсона була названа Ернестом Джайлсом, мандрівником, чия експедиція вперше перетнула Австралію. Мало що відомо про Альфреда Гібсона, який відокремився від експедиції і загубився - залишився тільки короткий опис його зовнішності.

Ким був Альфред Гібсон, в честь якого була названа пустеля Гібсона в Австралії?

uk.globalquiz.org

Це одне з найбільших міст світу. Як воно називається? Кіншаса! Кіншаса, столиця Демократичної Республіки Конго, в якому проживає понад 9 мільйонів жителів. Місто розташовано на південному березі широкої річки Конго (в нижній частині фото). На протилежному боці знаходиться Браззавіль, столиця Конго.

Це одне з найбільших міст світу. Як воно називається?

uk.globalquiz.org

Мешканці якої країни називають її "Маср" або "Міср"? Єгіпту! Назва "Єгипет" походить від грецького Aígyptos і прийнялося в Європі, але самі єгиптяни ніколи так свою країну не називають. У давнину використовували назву "Kemet", що буквально означає "чорна земля". Сьогодні офіційна назва на арабській мові Міср, вимовляється на місцевому діалекті як Маср.

Мешканці якої країни називають її "Маср" або "Міср"?

uk.globalquiz.org

Яка з перерахованих мов не має родинних стосунків з будь-якою іншою? корейська! Корейською мовою говорить 78 мільйонів чоловік - більше, ніж усіма іншими ізольованими мовами разом узятими.

Яка з перерахованих мов не має родинних стосунків з будь-якою іншою?

uk.globalquiz.org

Де знаходиться Ріо-Браво? мід США і Мексикою! Ріо-Браво це назва річки в Мексиці, яка в США і Європі відома як Ріо-Гранде.

Де знаходиться Ріо-Браво?

uk.globalquiz.org