зоологічні загадки (українська мова)

41 Piny2 Obserwujący

Скільки видів тварин належить до сімейства жирафових? два! До цієї сім'ї належить добре всім відомий жираф і окапі - який зображений на фото. Окапі, як вид було виявлено тільки в 1901 році.

pin 2

У якої породи собак блакитні очі? хаски! Собаки хаскі відомі своїми блакитними очима. Теж досить часто у них проявляється гетерохромія - колірна різниця між лівим і правим оком, що є результатом відносного надлишку меланіну.

pin 1

Хто створив перший зоопарк і ботанічний сад для наукових досліджень? Арістотель! Під час завоювання Азії, Олександр Великий зібрав багато рослин і тварин для свого вчителя, Арістотеля. Це дозволило Арістотелю створити перші в історії зоопарк та ботанічний сад.

З чого складаються голки їжака? з кератину! Кератин - це протеїн, який є основним будівельним матеріалом для волосся, нігтів, рогів і пазурів ссавців. Голки їжака мають структуру, схожу на волосся - в середині вони порожнисті, однак містять набагато більше кератину.

Що це за тварина? бабіруса! Верхні ікла самця Бабірусса ростуть вгору, а не вниз. Вони пробиваються крізь шкіру і закручуються в напрямку до чола. Якщо не стираються, вони можуть рости так до тих пір, поки в кінці кінців проростуть всередину через череп тварини.

Де можна зустріти цей вид колібрі? в США! Всі види колібрі живуть тільки в Північній і Південній Америці, ми не зможемо побачимо їх на будь-якому іншому континенті.

У кого з ссавців найсильніший нюх? ведмеді! Кількість рецепторів в носі у ведмедя в 7 разів більше, ніж у собаки і в 100 разів більше, ніж у людини. Відомі випадки, коли полярні ведмеді чули здобич за 60 км і виходили на полювання.

З чого складається дзьоб птаха? кератин! Є два основних типи білків, відомих як кератин. α-кератин, знайшли у ссавців, він служить будівельним матеріалом для волосся, нігтів, кігтів і рогів. β-кератин, більш твердий, він є будівельним матеріалом для пташиних дзьобів, шкіри рептилій, а також пір'я і кігтів.

Які солодощі найбільш небезпечні для собак? шоколад! Шоколад містить теобромін, який токсичний для собак. Для дуже маленьких собак 50 грам молочного шоколаду може бути смертельною дозою для середніх собак ця доза буде близько 400 гр. Ще більш токсичним є темний шоколад, тому що концентрація теоброміну в ньому в два рази (або навіть в десять разів) вище.

Якій тварині належав цей череп? бегемоту! Може скластися враження, що череп зображений на фото, належить хижакові, тому що легко переплутати розташування очниць (взагалі-то очниці на фото погано видно, вони розташовані у верхній частині черепа). Бегемоти мають великі ікла і різці, за допомогою яких борються між собою.

Pinterest • Światowy katalog pomysłów
Search