Oda for Olympics

Oda is official water of Slovenian Olympic Team.
37 Piny19 Obserwujący
Anže Urankar je priveslal zlato kolajno v K-1 slalomu in postal mladinski olimpijski prvak v Nandžingu.

Mladi rokometaši so postali olimpijski prvaki. Po težki tekmi so premagali Egipčane in osvojili 1. mesto na mladinskih olimpijskih igrah Nandžing 2014.

Atletinja Leda Krošelj je na mladinskih olimpijskih igrah v Nandžingu osvojila 3. mesto v skoku s palico.

Žiga Lah je na mladinskih olimpijskih igrah v Nandžingu osvojil 2. mesto v zabijanju, Ela Mičunović pa 2. mesto v metanju trojk.

Maruša Štangar, druga bronasta medalja v judu, mladinske olimpijske igre v Nandžingu

Nastja Govejšek, 3. mesto v plavanju na mladinskih olimpijskih igrah v Nandžingu