Wnętrze

Collection by Łukasz Polański

9 
Pins

Add tile in front of doors in non standard pattern

Add tile in front of doors in non standard pattern

Cam sehpa

Cam sehpa

Yatak odası dolabımızda bulunan eşyalarımıza ne kadar kolay ulaşabilirsek dolabımızda o kadar yararlı demektir. Elbette basitlik her zaman iyidir fakat biraz da göze hitap etmek ve teknolojiyi kullanmak fena olmaz. Teknoloji ile Birleşen Tasarımlar Televizyonlar artık günümüzün vazgeçilmez eşyalarından oldu. Yatak odamızda yer kazanmak için televizyonları dolaplarımız ile birleştirebiliriz. Bu sayede hem modern hem de etkileyici eşya dolaplarımız olabilir. 1- 2- 3- 4- 5- 6- 7- 8- 9- 10- 11…

Etkileyici ve Yenilikçi 15 Modern Yatak Odası Dolabı - FarklıFarklı

Yatak odası dolabımızda bulunan eşyalarımıza ne kadar kolay ulaşabilirsek dolabımızda o kadar yararlı demektir. Elbette basitlik her zaman iyidir fakat biraz da göze hitap etmek ve teknolojiyi kullanmak fena olmaz. Farklı bir proje […] Devam

21 4003 Sleek Concrete™ - K2 Projects & Big House Little House

Caesarstone Quartz and Concetto Gallery

Looking for design inspiration and ideas? Browse Caesarstone's quartz and concetto gallery by collection or application to help visualise your dream renovation.

House Remodeling   #HouseRemodeling

Small Kitchen Remodeling Design – Sweet! | My Remodeling

House Remodeling #HouseRemodeling

Resultado de imagem para guarda roupa de canto casal apartamento pequeno

Tatianne Marques on Instagram: “Divisão de roupeiro. #apartamento #apartment #house #home #quarto #room #decoration #decoração #decor #meuape305”

192 Likes, 13 Comments - Tatianne Marques (@meuapedecor) on Instagram: “Divisão de roupeiro. #apartamento #apartment #house #home #quarto #room #decoration #decoração…”