When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select. Touch device users, explore by touch or with swipe gestures.

książki

Collection by Ksancja

16 
Pins
This list of psychological and suspenseful novels from 2017 - 2018 is perfect for book clubs, for fans of Gone Girl, and Girl On the Train. Some of them feature scary serial killers, while others have romantic mysteries. But all of them have twists and tu Best Books To Read, I Love Books, Good Books, My Books, Book Suggestions, Book Recommendations, Reading Lists, Book Lists, Reading Books

17 Creepy Thrillers You Can Read in One Sitting

Clocking in at around 350 pages or less, these books will keep you zipping through pages.

It Didn't Start with You by Mark Wolynn, available at Book Depository with free delivery worldwide. Trauma, Money Prayer, Le Book, Medical, Happiness, Chemical Imbalance, Life Inspiration, Self Development, Book Lists

Nie zaczęło się od ciebie. Jak dziedziczona trauma wpływa na to, kim jesteśmy i jak zakończyć ten proces

Książka Nie zaczęło się od ciebie. Jak dziedziczona trauma wpływa na to, kim jesteśmy i jak zakończyć ten proces autorstwa Wolynn Mark , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Nie zaczęło się od ciebie. Jak dziedziczona trauma wpływa na to, kim jesteśmy i jak zakończyć ten proces. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!

  Doreen Virtue, Inspirational Books, Life Motivation, Good Advice, Books To Read, Coaching, Wisdom, Let It Be, Reading

KSIĄŻKI, które pomogą CI odnaleźć SIEBIE?

Chciałabym się z wami podzielić, książkami, które przeczytałam, które mi polecono i mam zamiar przeczytać. Dla mnie słowo pisane, to ważne źródło

  Good Advice, Wicca, Witchcraft, Tarot, Books To Read, Reading, Crafts, Astrology, Bruges

Sekrety współczesnej wiedźmy Jak stworzyć własny system magiczny i skutecznie z niego korzystać | Marquis Melanie | Studio Astropsychologii

Sekrety współczesnej wiedźmy Jak stworzyć własny system magiczny i skutecznie z niego korzystać | Marquis Melanie | Studio Astropsychologii. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl.

  Le Book, Mommy Style, True Crime, Kids And Parenting, Hand Lettering, Nasa, Quotations, Books To Read, Facts

Socjopaci są wśród nas

Może nim być szef lub kolega z pracy, zbyt wymagający nauczyciel albo uciążliwy sąsiad, a nawet ktoś, kto mieszka pod twoim dachem. Według badań 1 na 25 osób to socjopata – człowiek bez sumienia, który gotowy jest zrobić wszystko, by osiągnąć swój cel. So

  Good Books, Books To Read, My Books, Hand Lettering, Mystery, Writer, Spirituality, In This Moment, Film

Matki, żony, czarownice

Saga rodzinna kilku pokoleń kobiet, które dzięki sile i darowi dziedziczonemu z pokolenia na pokolenie budują swe życie wbrew przeciwnościom losu. „Matki, żony, czarownice” to historia mądrych i zaradnych kobiet, które powinny odnosić w życiu same sukces

Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji (nlp) - ebook k. Michelle Mcnamara, Book Dedication, Bible Promises, English Book, Paperback Books, Book Format, Memoirs, Audio Books, Psychology

Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji (nlp) - ebook k...

Czym jest wywieranie wpływu i manipulacja? W jaki sposób skutecznie wpływać na innych i bronić się przed negatywnym wpływem z ich strony? Co ma do ...

  Romantic Quotes For Her, Life Rules, Always Learning, Life Advice, Self Development, Self Esteem, Motto, Self Improvement, Positive Quotes

Czego inteligentni ludzie nigdy nie mówią?

Słowa mają ogromne znaczenie. Inteligentni ludzie zdają sobie z tego sprawę. Dowiedz się, czego inteligentni ludzie nigdy nie mówią. Wykreślaj te słowa i sformułowania stopniowo ze swojego słownika, aby budować lepsze relacje i zwiększyć swoje szanse na sukces.

  Reading, Austria, Books, Decor, Singers, Literatura, Libros, Decoration, Book

Stracony list

Wzruszająca opowieść o miłości i przetrwaniu, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Austria, 1938. Kristoff terminuje u żydowskiego mistrza grawerskiego, projektanta i twórcy znaczków. Miłość, która zastaje Kristoffa wśród brutalnego chaosu wojny, każe mu

  Jensen Ackles, Books, Movies, Movie Posters, Amazons, Literatura, Kunst, Libros, Films

OPOWIEŚCI Z NARNI

Książki i życie wśród nich.

  Good Books, Books To Read, Phonics Books, Childrens Ebooks, Le Book, How To Influence People, 12th Book, Just Do It, Literatura

Manipulacja neuroperswazyjna / Jacek Ponikiewski

Ebook "Manipulacja neuroperswazyjna". Wyższa szkoła podświadomego wpływu. - Jacek Ponikiewski Najnowsze metody wywierania wpływu na ludzi za pomocą głosu, starannie dobranych słów lub nawet niezauważalnych gestów. Zadziwiające techniki wywierania wpływu słowami lub niezauważalnymi gestami - ujawnione!

zwyczajnie i szaro? World Of Books, Preston, New York Times, Books To Read, Reading, Cover, Hand Lettering, Polish, Bathroom

Uwięzione - Natasha Preston

Autor – Natasha Preston Tytuł – Uwięzione Tytuł oryginału – The Cellar Przekład – Karolina Pawlik Wydawnictwo Feeria Young ISBN 978-83-7229-646-7 Przeczytaj, a już nigdy nie będziesz chciała dostać kwiatów Powieść Uwięzione wzięła początek jako opowiadanie publikowane na Wattpadzie – serwisie dla pisarzy-amatorów i ich czytelników. Natasha Preston miała sporo szczęścia, bo jej opowieść się spodobała, ukazała drukiem, a nawet stała się bestsellerem New York Timesa. Na pewno często zdarzało…

Milczące dziecko - Sarah A. Books, Movie Posters, Libros, Book, Film Poster, Book Illustrations, Billboard, Film Posters, Libri

Milczące dziecko - Sarah A. Denzil

Samotność i rozpacz, walka z poczuciem druzgocącej straty. Kiedy Emma po 10-letniej traumie próbuje ułożyć sobie życia, jej zaginiony syn powraca. Jest w koszmarnym stanie. Jego ciało to dowód bestialskiego okrucieństwa. Czy jest jeszcze szansa na odkrycie prawdy i ukaranie sadystycznego oprawcy-porywacza? Latem 2006 roku Emma Price bezsilnie patrzyła, jak z rzeki wyłowiono czerwoną kurtkę jej sześcioletniego syna, Aidena. Ciała nie odnaleziono. Dopiero dziesięć lat późn

Health and beauty - Polska Ksiegarnia w UK Health And Beauty, Hand Lettering, Health Fitness, Outdoor, Affirmations, Mandala, Astrology, Magick, Literatura

Sekrety szeptuch Ludowe sposoby uzdrawiania

Szeptuchy cieszą się wielkim zaufaniem. To osoby posiadające ogromną wiedzę, przekazywaną z pokolenia na pokolenie, o dolegliwościach ciała, duszy i umysłu, które są ściśle ze sobą powiązane. Każde z nich, nawet przeziębienie, jest ważnym sygnałem wysyłanym przez Twój organizm i nie powinieneś go bagatelizować. Wywodzące się z Rosji metody lecznicze szeptuch opierają się na pracy z energią i stają się coraz bardziej popularne w całej Europie. Wykorzystują zioła, okadzanie czy duchowe…