Idziemy na plażę

Jednym z najprzyjemniejszych sposobów na spędzanie wakacji latem jest z całą pewnością wylegiwanie się na piasku nad brzegiem morza. Dla wszystkich wybierających się niebawem na plażę przygotowaliśmy zestawienie najpopularniejszych produktów na idealo.pl, które z całą pewnością przydadzą się podczas plażowego urlopu.
7 Piny28 Obserwujący
Okluary przeciwsłoneczne Ray-Ban Aviator Metal RB3025 od 379,00 zł WIĘCEJ: http://www.idealo.pl/ceny/2750345/ray-ban-aviator-metal-rb3025.html

Okluary przeciwsłoneczne Ray-Ban Aviator Metal RB3025 od 379,00 zł WIĘCEJ: http://www.idealo.pl/ceny/2750345/ray-ban-aviator-metal-rb3025.html

Szorty kąpielowe Quiksilver Shrimp Truck Volley od 159,00 zł WIĘCEJ: http://www.idealo.pl/ceny/4331492/quiksilver-shrimp-truck-volley.html

Szorty kąpielowe Quiksilver Shrimp Truck Volley od 159,00 zł WIĘCEJ: http://www.idealo.pl/ceny/4331492/quiksilver-shrimp-truck-volley.html

Bikini typu bandeau Seafolly Goddess Bandeau od 299,00 zł WIĘCEJ: http://www.idealo.pl/ceny/3959518/seafolly-goddess-bandeau.html

Bikini typu bandeau Seafolly Goddess Bandeau od 299,00 zł WIĘCEJ: http://www.idealo.pl/ceny/3959518/seafolly-goddess-bandeau.html

Japonki męskie O'Neill Lowdown od 199,00 zł WIĘCEJ: http://www.idealo.pl/ceny/4410074/o-neill-lowdown.html

Japonki męskie O'Neill Lowdown od 199,00 zł WIĘCEJ: http://www.idealo.pl/ceny/4410074/o-neill-lowdown.html

Plecak miejski Adidas Classic Backpack 2 od 68,99 zł WIĘCEJ: http://www.idealo.pl/ceny/3786364/adidas-classic-backpack-2.html

Plecak miejski Adidas Classic Backpack 2 od 68,99 zł WIĘCEJ: http://www.idealo.pl/ceny/3786364/adidas-classic-backpack-2.html

Sandały dla kobiet Tommy Hilfiger Julia 28 A od 279,00 zł WIĘCEJ: http://www.idealo.pl/ceny/4305180/tommy-hilfiger-julia-28-a.html

Sandały dla kobiet Tommy Hilfiger Julia 28 A od 279,00 zł WIĘCEJ: http://www.idealo.pl/ceny/4305180/tommy-hilfiger-julia-28-a.html

Okulary przeciwsłoneczne unisex Ray-Ban New Wayfarer RB2132 od 345,78 zł WIĘCEJ: http://www.idealo.pl/ceny/2752197/ray-ban-new-wayfarer-rb2132.html

Okulary przeciwsłoneczne unisex Ray-Ban New Wayfarer RB2132 od 345,78 zł WIĘCEJ: http://www.idealo.pl/ceny/2752197/ray-ban-new-wayfarer-rb2132.html


Więcej pomysłów
Pinterest
Szukaj